Vyhledávání:

rozšířené

0 Kč


Swarovski Elements korálky, šatony

E-shop starBEADS.cz vám nabízí široké spektrum Swarovski Elements. Najdete zde Bicon 5301/5328, Round Cut 5000, korálky a šatony mnoha barev a tvarů. V případě zájmu o velkoobchodní prodej produktů Swarovski, včetně těch které nemáme na našem e-shopu, vám rádi zajistíme veškerý sortiment Swarovski Elements.
Korálky Swarovski jsou vysoce kvalitní produkty vytvořené nejmodernějšími technologiemi. Jsou precizně vybroušené a díky tomu mají vysoký lesk. Nedochází u nich k opotřebení ani ke snížení kvality.
Šatony Swarovski jsou volné křišťálové komponenty. Většina z nich je zabroušená do špičky, což umožňuje vsadit je do odlitého kovového polotovaru. V našem e-shopu najdete také XILION šaton. Díky většímu zabroušení a zvýšení lámání světla se více leskne a třpytí. Šatony Swarovski nabízíme i ve formě Hot Fix, No Hot Fix.
No Hot Fix šatony, neboli nalepovací šatony, mají plochou spodní stranu. Je možné je aplikovat na nejrůznější materiály jedno či dvousložkovým lepidlem. Různé typy lepidel nabízíme na našem e-shopu.
Hot Fix šatony, mají plochou spodní stranu, která je předem natřena lepidlem citlivým na teplo. Tyto šatony lze s využitím tepla aplikovat na nejrůznější textilní materiály.

 

Vybrané oddělení Swarovski Elements korálky, šatony neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Provozovatel
  • EDOya s.r.o.
    Francouzská 112
    101 00 Praha 10
    IČO: 25453891
    DIČ: CZ25453891
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.


© 2022 EDOya s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.